Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)French (Fr)Russian (CIS)Polish (Poland)Italian - ItalyEspañol(Spanish Formal International)Esperanto
JA slide show

"....v samém centru Prahy, a přesto v přírodě" .......... více


Zvětšit mapu

PENSION & HOSTEL ARTHARMONY

nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování jednotlivcům,
párům, rodinám i skupinám po celý rok.
Interiér pensionu & hostelu je řešen s důrazem na pocit domáckého prostředí
a originálním způsobem využívá přírodní materiály jako je dřevo, bambus a kámen.


RECEPCE

Recepce je otevřena nepřetržitě a má vlastní směnárnu. Platit lze kreditními kartami i hotovostí. V recepci si hosté mohou zakoupit telefonní karty, pohlednice, suvenýry, bagety, nápoje, cigarety, drogistické zboží, lístky na městskou dopravu, známky, mapy, turistické průvodce a dárkové předměty.
Též vám rádi pomůžeme při rezervaci vstupenek na různé sportovní a kulturní akce.


SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST

Naši hosté mají k dispozici společenskou místnost se širokoúhlou televizí s nabídkou českých i zahraničních stanic, DVD přehrávač, internet, WI-FI připojení na každém pokoji, internetové rádio, telefon, plně vybavenou kuchyň s lednicí, pračku a sušičku. Návštěvníkům nabízíme zdarma také možnost uložení zavazadel do uzamykatelné místnosti a možnost uložení cenných věcí do trezoru.


STRAVOVÁNÍ

V ceně ubytování není zahrnuta snídaně, lze ji však přiobjednat na recepci. Obědy a večeře je možné zajistit v české nebo čínské restauraci hned vedle pensionu & hostelu . V jeho těsné blízkosti se nachází také prestižní pražská restaurace „Pivovarský dům " s tradiční českou kuchyní a osmi druhy piva z vlastního pivovaru umístěného přímo v restauraci. Naši hosté mají v této restauraci speciální slevu.


PŘIDRUŽENÉ AKTIVITY

Pension má vlastního turistického průvodce, který ovládá angličtinu, němčinu, francouzštinu, ruštinu, italštinu a esperanto .

Pension_ARTHARMONY-pruvodcovske_sluzby


 
Artharmony Pension & Hostel - Prague