Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)French (Fr)Russian (CIS)Polish (Poland)Italian - ItalyEspañol(Spanish Formal International)Esperanto

"....v samém centru Prahy, a přesto v přírodě" .......... více


Zvětšit mapu

ANAHÁTA

ANAHÁTA

 

JANALEX APARTMENTS

nabízí ubytování v krásných apartmánech v samém centru Prahy a penzion v blízkosti Pražského hradu - to vše v zóně 1. Apartmány jsou plně zařízené, ručníky a ložní prádlo jsou v ceně. V okolí je spousta levných restaurací, rychlých občerstvení a obchodů s potravinami. Hosté většinou nemusí používat veřejnou dopravu - vše je v docházkové vzdálenosti. Možné jsou také okružní jízdy po Praze i na další zajímavá místa v okolí.

 

PAINTBALL CLUB MILOVICE

Paintball Chcete si zahrát adrenalinovou hru paintball? Už vás nebaví hrát na pneumatikách na paletách nebo jen tak v lese? Tak si zahrajte real military paintball u nás v Milovících! Jedinečné paintball military hřiště na ploše cca 100.000 m2. Paintball Milovice naleznete v bývalé sověty okupované vojenské oblasti Milovice - Mladá v bývalém vojenském prostoru Milovice. Milovice jsou poslední dochovalá vzpomínka na vojenskou minulost v této oblasti Středních Čech a potažmo celé ČR!!! To co bývalo dříve základnou pro ruské vojsko o rozloze několika set hektarů ve vojenském prostoru v Milovicích je dnes rájem všech real paintball hráčů. Milovice jsou jen 25 km od Prahy z Černého Mostu (paintball 20 minut od Prahy) a jen 20 km od Mladé Boleslavi (paintball jen 15 min. od Mladé Boleslavi). Tato dřívější vojenská oblast Milovice - Mladá v těsné blízkosti Lysé nad Labem, byla pro zraky veřejnosti dlouhá léta až do roku 1991 přísně utajována. Nyní slouží jako základna pro všechny fandy nejen real military paintballu, ale také jako muzeum pozůstatku 60 až 80 let. V Milovících máš tak poslední možnost se do těchto prostor nejen dostat, ale na vlasní kůži si vyzkoušet a zahrát tuto super ADRENALINOVOU HRU Paintball!

 

MUSICALNET

Nejkomplexnější web, věnovaný hudebnímu divadlu.

Musicalnet4

 

PRAGUE EXPLORER

Prague Explorer je jedinečná cestovní agentura, u které si klient může vytvořit svůj výlet snů.

Prague_Explorer

 

AVENTURA BOUTIQUE HOSTEL AND APARTMENTS BUDAPEST

Aventura_Hostel_Budapest

 

HOSTEL RUTHENSTEINER

Hostel Ruthensteiner

 

TAURUS art hostel

Taurus art hostel

 
Artharmony Pension & Hostel - Prague