Dormitory Rooms – Description


 • original, romantic, cozy and uniquely furnished rooms with a touch of nature (you will feel like in a bamboo forest, on a meadow or field, watching a sunset etc.)
 • sleeping on atypical wooden loft areas ideal for relaxation – check the gallery or virtual room tour
 • 7 shared showers, 9 shared bathrooms
 • FREE – lockers, WiFi, 3 computers with the Internet connection in the hallway, tea and coffee (info at the reception), maps of Prague, hairdryer, iron, ironing board (available at the reception)
 • NON-SMOKING ENVIRONMENT
 • everything is handmade 
 • a fully equipped common kitchenette with a dining table at your disposal (induction cooker, fridge, coffee machine, kettle, toaster included), TV, satellite and DVD player

VLADIMÍR dormitory

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zcela atypický Vladimír je beze sporu nejoblíbenějším DORMITORY (hostelovým) pokojem - “vlajkovou lodí” ARTHARMONY, je absolutně unikátní pro svou ojedinělost. Když do pokoje vejdete, máte pocit, že se ocitáte jako v lese (doslova a do písmene), všude kolem na Vás dýchne samé dřevo, stromy, prosluněný les, budky pro ptáčky, zábradlí z větví stromů, stejně jako i lavičky…mnoho přírodních prvků. Zcela dominantní je zde atypické dřevěné patro na spaní rozprostřené téměř přes celý pokoj. Lavice, špalky - toto centrální posezení Vás doslova láká k “pikniku”, posezení…Veškerý nábytek, regály, postele, prostě vše je vlastní výroby, vše jednoduše originál. Tento vyjímečný pokoj nabízí nezapomenutelnou atmosféru pohody a harmonie, klidu uprostřed velkoměsta, “zastavení se” v dnešní, zrachlené době :) Tento pokoj je vyhledáván nejen hostelovými hosty, ale i malými skupinkami, které chtějí být pospolu.

 • 5x jednotlivé lůžko dole, na patře 4x jednotlivé lůžko + 1x dvojlůžko (pro páry) = celkem 10-11 osob
 • 4x zcela atypické, sdílené WC/sprchy (přes chodbičku) - ve dřevě a kamenech, různé motivy (např. jin-jang, óm…), dokonce i dvojsprcha (pro páry či rodiny s dětmi)

MAREK dormitory

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Marek je velmi oblíbený DORMITORY (hostelový) pokoj s intenzivním pocitem dotyku přírody, pobytu jako v lese. Marek Vás uvítá velmi sympatickým patrem na spaní a nabídne i relax na sedací soupravě společně se sousedící velkou plně vybavenou kuchyní s jídelním koutem zdarma k dispozici. Ze zcela atypických WC a sprch v přírodním stylu se Vám nebude chtít odcházet:)

Z Marka se může stát (dle dohody s recepcí – za příplatek) i DeLuxe pokoj, ke kterému se soukromě uzavře vlastní dvousprcha/WC – velmi oblíbené mezi rodinami s dětmi, páry….

 • 2x jednotlivé lůžko dole, na patře 4x jednotlivé lůžko = celkem 6 osob (možná i 1x přistýlka na sedací soupravě)
 • 4x zcela atypické, sdílené WC/sprchy (přes chodbičku) - ve dřevě a kamenech, různé motivy (např. jin-jang, óm…), dokonce i dvojsprcha (pro páry či rodiny s dětmi)

SAM dormitory

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sam je dalším z velmi oblíbených, sympatických DORMITORY (hostelových) pokojů. Atypické dřevěné patro na spaní se zábradlím z větví stromů spolu s útulnou sedací soupravou s výhledem do podzimního lesa s potokem Vám nabízejí velmi příjemnou atmosferu pohody, klidu, harmonie - tolik typickou pro ARTHARMONY. Sam je  věrný, čtyřnohý kamarád, který si dříve tento pokoj zamiloval.

 • 1x jednotlivé lůžko dole, na patře 3x jednotlivé lůžko = celkem 4 osoby (možná i 1x přistýlka)
 • 4x zcela atypické, sdílené WC/sprchy (přes chodbičku) - ve dřevě a kamenech, různé motivy (např. jin-jang, óm…), dokonce i dvojsprcha (pro páry či rodiny s dětmi)

VIVIEN dormitory

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vivien je velmi příjemný DORMITORY (hostelový) pokoj s vestavěným patrem na spaní tolik typickým pro útulné a harmonické prostředí  ARTHARMONY. Břečťan a dřevo kolem jistě přispěje k Vašemu spokojenému pobytu. 

Vivien - lze zarezervovat eventuálně i jako DeLuxe pokoj ( = vlastní WC/sprcha - přes chodbičku - za příplatek po dohodě s recepcí) – velmi oblíbené mezi rodinami s dětmi, páry, přáteli, kamarády….

 • 2x jednotlivé lůžko dole, na patře 3x jednotlivé lůžko = celkem 5 osob
 • 3x sdílené sprchy, 5x sdílené WC (přes chodbičku)

JAN dormitory

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejmenší z DORMITORY (hostelových) pokojů na Vás dýchne kouzlem magických pyramid a klidem písčitých dun. Je jedním ze 3 pokojů bez patra na spaní toik typických pro ARTHARMONY. 

 • 3x jednotlivé lůžko dole, na patře 3x jednotlivé lůžko = celkem 3 osoby
 • 3x sdílené sprchy, 5x sdílené WC (přes chodbičku)

FILIP dormitory

 
 
 
 
 
 

Oproti ostatním pokojům v ARTHARMONY, které mají zcela ojedinělá patra na spaní, Vás přivítá slunečný, přátelský DORMITORY (hostelový) pokoj se slunečnicemi a dvěmi postelemi spolu s oblíbenou, atypickou palandou.

 • 4x lůžko = celkem 4 osoby
 • 3x sdílené sprchy, 5x sdílené WC (přes chodbičku)

Contatti

Cartina

Prenotazione
This website uses cookies. By using it you consent to their use. More information about cookies..