JAK JSME VZNIKLI - NAŠE FILOSOFIE

Na počátku roku 2010 se v domě v Ječné ulici č. 12 uvolnily prostory po bývalém hostelu. Hned nato se objevily dvě úvahy o následném využívání těchto prostor - měl zde totiž vzniknout buď další “nevěstinec” v centru Prahy, nebo ubytovna pro zahraniční řemeslníky. To jsou ale “energie”, se kterými nikdo z nás příliš nesouzní :)

A tak kamarádi (Vláďa & Dita, Milan, Marek, Petr) dali hlavy dohromady a zrodil se nápad vytvořit možnost zcela atypického, unikátního ubytování pro lidi z celého světa. Zrodil se i nádherný název ARTHARMONY (umění harmonie). Převážně Vláďa s Milanem to vzali jako skutečnou výzvu a chtěli zde vytvořit místo plné zcela jiné energie - té oduševnělé - harmonie, pohody, pokoje a klidu, PŘÍRODY…., kde se lidé “zpomalí”, “zastaví” v dnešním uspěchaném světě, odpočinou si a naberou další životní energii…

Prostory si vyžádaly totální rekonstrukci, nastaly dva roky velmi náročné přestavby, téměř nonstop nasazení zúčastněných… Veškeré nápady a úpravy jsme provedli vlastníma rukama……resp. s pomocí “nějaké vyšší síly - tam odtamtud”:)

Postupně tak v samém centru Prahy vznikla jakási OÁZA KLIDU A POHODY, s duchovně relaxačním rozměrem… Láska k přírodě je zde zřetelná v každém pokoji, v mnoha detailech, ve všech prostorách ARTHARMONY.

Rádi bychom všem lidem nabídli možnost útulného, atypického, harmonického prostředí “téměř jako v přírodě”, aby se v ARTHARMONY cítili “jako doma”, odlehčeně od různých stresů dnešní doby, aby jim právě naše prostředí pomohlo se zpomalit, zastavit se, hledat a najít sebe sama, duchovní rozměr smyslu našich životů, obrodu pozitivních hodnot, aby se v našich srdcích rozezněla RADOST, LÁSKA, SVĚTLO, POKOJ…..

I proto ARTHARMONY navštěvují velmi rádi právě umělci různých žánrů, lidé s otevřenými srdci…., bez rozdílu věku.

V ARTHARMONY se odehrávají i velmi zajimavé životní příběhy našich hostů a dle jejich vyprávění se jim prý u nás velmi dobře spí a prý mají i po dlouhé době bohaté sny:)


Kontakt

Mapa

Rezervace